
Простирадло з електропідігрівом 120 Вт 150х160 см Електро простирадло, Електричні простирадла, електричні ковдри
3 215 ₴
- Немає в наявності
- Код: О-004
Простирадло з електропідігрівом 120 Вт 150х160 см Електро простирадло, Електричні простирадла, електричні ковдри
Ми рекомендуємо електроковдра з таймером Adler всім, хто піклується про своє здоров'я. Воно забезпечить тепло та комфорт у будь-яких умовах. Особливо рекомендується тим, хто хоче впоратися зі скутістю м'язів, зняти невралгію або поліпшити кровообіг. Вища температура також допоможе полегшити симптоми ревматизму.

Наш продукт — це більше, ніж просто ковдра. Його головна перевага в елегантному зовнішньому вигляді та практичності. Просто покладіть його під простирадло або на нього та насолоджуйтеся теплом. Верхня тканина — кораловий фліс, нижня — поліестер.
Такий вибір матеріалів і додаткові гумки, прокладені під матрацом, запобігають ковзанню ковдри на ліжку. Розмір ковдри — 150 x 160 см, тому воно підходить для однієї людини. Крім того, не турбуйтеся про його чищення: його можна прати в пральній машині завдяки знімним перемикачам.
Просто від'єднайте шнури живлення й замочіть виріб на кілька хвилин у теплому мильному розчині. Також його можна прати в пральній машині за температури 30 градусів у режимі делікатного прання. Потім просто розтягніть виріб до початкового розміру.

Параметри
- Подвійна підігрівна ковдра
- Розміри: висота 150 см і ширина: 160 см.
- Знімний шнур живлення з ручним контролером
- Можна прати в пральній машині за температури 30 °C.
- Розмір підходить для двох осіб.
- Легко контролювати
- 4-рівневий регулятор температури 0/1/2/3 на ваш вибір
- Верхній матеріал: кораловий фліс
- Підкладкова тканина: поліестер
- Захист від перегрівання
- Зручна система запобігає ковзанню ковдри на матраці.
- Потужність: 2 x 60 Вт
- Електроживлення: 230 В ~50/60 Гц



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Розмір | Двоспальний |
| Довжина | 150 см |
| Ширина | 160 см |
| Машинне прання | Так |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Колір | Сірий |
| Вага | 2350 г |
| Тип | Електричні простирадла |
| Виробник | Adler |
- Ціна: 3 215 ₴









