Підлогові ваги для контролю ваги тіла 180 кг 300x265x22 мм Підлогові ваги з гарним дизайном
Для щоденного контролю ваги необхідні точні, зручні та надійні ваги. Adler — це сучасні підлогові ваги з вбудованим акумулятором, що перезаряджається, що розв'язують проблему частої заміни батарейок і нестабільних показань.

Оснащені чотирма прецизійними тензометричними датчиками та забезпечують точність до 100 г, вони гарантують повторювані та надійні вимірювання. Великий РК-дисплей забезпечує чітке зчитування показань, а одиниці вимірювання (кг, фунти, стоуни) дають змогу вагам адаптуватися до індивідуальних переваг.

Параметри
- Пристрій із перезарядною батареєю USB Type-C для багаторазового заряджання.
- Максимальне навантаження: 180 кг/396 фунтів/28,3 стоуна.
- Ділення: 100 г.
- Одиниці виміру: кг, фунти, стоуни.
- Тип дисплея: ЖК.
- Розмір дисплея: 75x31 мм.
- Автоматичне вимкнення.
- Індикація низького заряду батареї.
- Індикація навантаження.
- Платформа із загартованого скла завтовшки 6 мм.
- Розмір ваги: 300x265x22 мм.
- Обладнані 4 високоточними датчиками деформації.
- Кабель живлення USB-C у комплекті.
- Живлення: 5 В/1,0 А.
- батарея: літій-іонна 3,7 В 250 мА·год.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип ваг | Електронні |
| Максимальна вага | 180 кг |
| Матеріал платформи | скло |
| Точність вимірювання | 100 г |
| Стан | Новий |
| Виробник | Adler |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Одиниці виміру | Кілограми, Фунти |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція автовключення | Так |
| Тип елементів живлення | інші |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Індикація перевантаження | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 22 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 265 мм |
| Вага | 1.36 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 795 ₴










