Великий намет 300х300х275 см Павільйони для відпочинку
Водонепроникна садова альтанка павільйон 3x3 м із чотирма стінами з москітної сітки забезпечує оптимальний захист від сонця, вітру, дощу та комах під час садових вечірок і пікніків.

Виготовлена з чотирьох стін із москітної сітки, що дає змогу майже повністю закрити павільйон. Кожну стіну можна переміщати окремо або повністю зняти.

Параметри
- ширина 3 метри
- довжина: 3 метри
- висота: 2,75 метра
- Конструкція з чотирма стінами — москітними сітками
- Можливість демонтажу стін
- Вхід на блискавку
- Товсті трубки діаметром 2,5 й 1,8 см
- Елементи каркаса з порошковим покриттям
- Чохол водонепроникний із фільтром UV50
- Система швидкого прибирання
- Чудовий захист від сонця, дощу та комах
- До комплекту входить монтажний комплект
- Інструкція зі збирання польською мовою



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Шатро |
| Форма даху | Купольна |
| Форма підстави | Квадратна |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 3000 мм |
| Ширина | 3000 мм |
| Висота | 2750 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 895 ₴










