Фен для укладання волосся з насадкою-концентратором 1400 Вт Фен побутовий для волосся від мережі
Сучасний фен потужністю 1400 Вт. Водночас ефективний і довговічний, завдяки використанню високоякісних матеріалів.

Різні ступені сили обдування дають змогу регулювати швидкість сушіння волосся залежно від ваших потреб. Фен має ергономічну ручку та невелику вагу, що робить його зручним у повсякденному використанні.

Параметри
- Максимальна потужність 1400 Вт
- Номінальна потужність 800-1000 Вт
- Два рівні сили обдування 0/1/2
- Два режими температури 0/1/2
- Складана ручка
- Насадка, що концентрує потік повітря
- Сучасний дизайн
- Ергономічна ручка
- Довжина кабелю: 173 см



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Фен |
| Потужність фена | 800 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Концентратор | Так |
| Складна ручка | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.73 м |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.32 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 555 ₴







