Зволожувач повітря аромадифузор портативний 18 Вт 1 л Аромадифузор зволожувач повітря
Комфортний стан у вашому будинку або офісі тепер легко доступно з портативним зволожувачем повітря Adler — цей електричний аромадифузор об'ємом 100 мл на годину не тільки зволожує повітря, але й наповнює його приємним ароматом, створюючи затишну атмосферу у будь-якому приміщенні.

Безшумний і дуже ефективний зволожувач повітря. Особливо корисний в офісах або конференц-залах. Дуже зручний і займає обмаль місця.

Параметри
- Об'єм: 1
- Продуктивність: 100 мл/год
- Регульована інтенсивність зволоження
- Працює до 10 годин
- Потужність 18 Вт



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Зволожувач |
| Тип управління | Механічне |
| Споживана потужність | 18 Вт |
| Об'єм резервуара для води | 1 л |
| Застосування приладу | Для будинку, квартири, Для дитячої кімнати, Для людей, страждаючих алергією, Для рослин в зимових садах, оранжереях, теплицях, Для меблів, паркету, музичних інструментів, Для книг у бібліотеках, художніх музеях, галереях, Для офісів та інших комерційних об'єктів |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Ароматизація | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Мідний |
| Габаритні розміри приладу | |
| Вага | 0.79 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴










