-37%

Чайник для чаю з автоматичним вимиканням 2200 Вт 18,5х21х23,5 см 1,5 л Електрочайник металевий
Класичний електричний чайник об'ємом 1,5 літра знадобиться на будь-якій кухні.

Для безпеки він обладнаний функцією автоматичного вимкнення, яка захищає чайник від википання і відразу ж вимикає його після закипання води.

Параметри
- Максимальна місткість: 1,5 л
- Мін. об'єм: 0,8 л
- Плоский нагрівальний елемент із високоякісної неіржавкої сталі
- Автоматичний захист від закипання без води
- Система контролю безпеки STRIX
- Контрольна лампа
- Покажчик рівня води
- Автоматичне вимкнення
- Знімна кришка з неіржавкої сталі
- Поворотна основа 360°
- Корпус із неіржавкої сталі
- Компактна основа з відділенням для зберігання шнура
- Електроживлення: 220-240 В ~50/60 Гц
- Довжина шнура живлення: 75 см
- Номінальна потужність: 1850 Вт
- Потужність макс. 2200 Вт
- Розміри виробу: 18,5 x 21,0 x 23,5 см.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 1.5 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Сірий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Наявність фільтра | Так |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.75 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 235 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Глибина | 185 мм |
| Вага | 1.03 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 695 ₴









