-40%

Електрочайник із нержавіючої сталі для офісу 1,8 л 2400 Вт 23х27х19 см Металеві електричні чайники
2 499 ₴
1 495 ₴
- Готово до відправки
- Код: О-1251
+380 (98) 611-59-18
МенеджерЕлектрочайник із нержавіючої сталі для офісу 1,8 л 2400 Вт 23х27х19 см Металеві електричні чайники
Великий електричний чайник 1.8 л 2400 Вт потужності. За наявності чіткого індикатора рівня води, чайник автоматично вимикається після кип'ятіння.

Фільтр забезпечить якість води. Він має плоске дно, а також індикатор води.

Параметри
- Потужність — 2400 Вт
- Максимальна місткість –1,8 л
- Поворотна основа та плоске дно
- Сучасний дизайн
- Індикатор рівня води зі шкалою
- Фільтр від накипу
- Матеріал чайника — неіржавка сталь
- Автоматичне вимкнення після кип'ятіння води
- Контрольне світло
- Довжина шнура — 75 см.
- Розмір чайника становить 23×27×19 см



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 1.8 л |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Наявність фільтра | Так |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.75 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Глибина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 495 ₴







