Чайник електричний для дому красивий 1850 Вт 22х21х15,5 см 1,7 л Чайник пластиковий
Великий електричний чайник для всієї родини, що дає змогу ефективно закип'ятити воду для чаю на 6-7 осіб завдяки потужності 2200 Вт.

Обладнаний зрозумілим індикатором рівня води, він автоматично вимкнеться, щойно вода закипить

Параметри
- Максимальна місткість: 1,7 л.
- Мінімальна місткість: 0,5 л
- Плоский нагрівач із неіржавкої сталі
- Захист від приготування їжі без води
- Фільтр для запобігання відкладенню кальцію
- Світловий індикатор
- Двосторонній індикатор рівня води однаково зручний для правшів і шульг
- Автоматичне вимкнення
- Основа, що обертається на 360°
- Корпус із міцного поліпропілену
- Відсік для зберігання шнура живлення
- Кнопка відкривання кришки
- Електроживлення: 220-240 В ~50/60 Гц
- Довжина шнура живлення: 69 см.
- Номінальна потужність 1850 Вт
- Максимальна потужність 2200 Вт
- Розміри виробу: 22,0 x 21,0 x 15,5 см.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Наявність фільтра | Так |
| Терморегулятор | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.69 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Глибина | 155 мм |
| Вага | 0.71 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴










