Потужний електричний чайник для дому 2200 Вт 26х21х17 см 1,5 л Скляний електрочайник
Сучасний дизайн і практичність! Adler — стильний скляний чайник із точним регулюванням температури та вбудованим заварювальним пристроєм — ідеальний варіант для шанувальників чаю й елегантних кухонь.

Рекомендовані температури залежно від типу чаю:
- 60 C — квіткові чаї (наприклад, жасмин)
- 70 С — білий чай
- 80 С — зелений чай
- 90 °C — червоний чай/деякі фірмові сорти кави
- 100 C чорний чай, улун

Параметри
- Максимальна місткість: 1,5 л
- Мін. об'єм: 0,5 л
- Плоский нагрівальний елемент із високоякісної неіржавкої сталі
- Знімний кошик для заварювання
- Автоматичний захист від закипання без води
- Звуковий сигнал під час запуску та після закипання води
- Регульована температура приготування 60-70-80-90-100 °C
- Функція підтримання тепла
- Функція підтримки тепла в діапазоні 60-100 °C
- Різні кольори підсвітки кип'яченої води залежно від обраної температури
- Світлодіодне підсвічування під час кип'ятіння
- Покажчик рівня води
- Двосторонній покажчик рівня води однаково зручний як для правші, так і для лівші
- Автоматичне вимкнення
- Знімна кришка з неіржавкої сталі та скла
- Поворотна основа 360°
- Корпус зі скла
- Компактна основа з відділенням для зберігання шнура
- Електроживлення: 220-240 В ~50/60 Гц
- Довжина шнура живлення: 66 см
- Номінальна потужність: 1850 Вт
- Потужність макс. 2200 Вт
- Розміри виробу: 26,0 x 21,0 x 17,0 см
- Колір: чорний



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 1.5 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик, Скло |
| Колір корпусу | Прозорий |
| Стан | Новий |
| Виробник | Adler |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Наявність фільтра | Так |
| Підсвічування чайника | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Дисплей | Ні |
| Заварювальний чайник | Так |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Блокування кришки | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.66 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Вага | 1.15 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 295 ₴










