Зручний електричний чайник для кухні 2200 Вт 24х21х16 см Скляний електрочайник
Великий електричний сімейний чайник у традиційній формі глечика в сучасному виготовленні.

Дає змогу закип'ятити воду на 6-7 осіб за один раз завдяки своїй потужності 2200 Вт.

Параметри
- Макс. об'єм: 1,7 л
- Мінімальна місткість: 0,5 л
- Плоский нагрівальний елемент із високоякісної неіржавкої сталі
- Автоматичний захист від закипання без води
- Синя підсвітка
- Світлодіодне підсвічування під час кип'ятіння
- Контрольна лампа
- Датчик рівня води
- Автоматичне вимкнення
- Поворотна основа на 360°
- Корпус із міцного поліпропілену
- Компактна базова пластина з відсіком для зберігання шнура
- Перемикач відкритої кришки
- Електроживлення: 220-240 В ~50/60 Гц
- Довжина шнура живлення: 69 см.
- Номінальна потужність: 1850 Вт
- Потужність макс. 2200 Вт
- Розміри виробу: 24,0 x 21,0 x 16,0 см.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик, Скло |
| Колір корпусу | Прозорий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Наявність фільтра | Так |
| Підсвічування чайника | Так |
| Терморегулятор | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Блокування кришки | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.69 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Вага | 0.92 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 995 ₴









