Потужний чайник електричний 2200 Вт 24х21х17 см Скляні електричні чайники з підсвічуванням
Дуже великий електричний сімейний чайник, що дає змогу за один раз закип'ятити воду на 9-10 осіб завдяки своєму об'єму 2,0 л.

Чайник обладнаний яскравою світлодіодною підсвіткою рівня води під час закипання й автоматичним вимкненням, тому він вимкнеться після закипання води.

Параметри
- Макс. об'єм: 2,0 л
- Мінімальна місткість: 0,5 л
- Плоский нагрівальний елемент із високоякісної неіржавкої сталі
- Автоматичний захист від закипання без води
- Фільтр осадовий
- Синя підсвітка
- Світлодіодне підсвічування під час кип'ятіння
- Датчик рівня води
- Автоматичне вимкнення
- Поворотна основа на 360°
- Корпус зі скла
- Компактна базова пластина з відсіком для зберігання шнура
- Електроживлення: 220-240 В ~50/60 Гц
- Довжина шнура живлення: 65 см.
- Номінальна потужність: 1850 Вт
- Потужність макс. 2200 Вт
- Розміри виробу: 24,0 x 21,0 x 17,0 см.
- Колір: сірий



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 2 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик, Скло |
| Колір корпусу | Прозорий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Наявність фільтра | Так |
| Підсвічування чайника | Так |
| Терморегулятор | Ні |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Блокування кришки | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.65 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Вага | 1.02 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 995 ₴










