Портативна електрична соковижималка для цитрусових 60 Вт 1 л Соковижималки для лимона
Гарна соковичавниця для цитрусових потужностей 40 Вт. Дає змогу швидко й ефективно приготувати свіжий сік із лимонів, апельсинів або грейпфрутів.

Сито, встановлене на каструлі, затримує м'якоть і кісточки, не даючи їм потрапити в сік. Завдяки правому та лівому обертанню кожна крапля буде витягнута з фрукта.

Параметри
- 2 прес-конуси для великих і маленьких цитрусових
- Автоматичний запуск/установка
- Обертання вправо та вліво збільшує кількість соку.
- Регулювання кількості м'якоті
- Кришка для банки
- Система зберігання шнура
- Можна мити в посудомийній машині
- Велика місткість: 1л
- Тип вилки: C
- Номінальна потужність: 40 Вт
- Максимальна потужність: 60 Вт
- Колір: білий



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Побутове |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип приладу | Для цитрусових |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Резервуар для соку | зовнішній |
| Об'єм резервуара для соку | 1 л |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Прозорий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Пряма подача соку | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Комплектація | |
| Кількість конусних насадок | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.7 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 725 ₴










