Маленький холодильник 220 В/12 В 36 Вт 4 л Автохолодильники від прикурювача
Наш мініхолодильник 4 л ADLER виправдає ваші очікування.

Ідеально підходить для використання вдома та в автомобілі, він допоможе охолодити ваші улюблені напої та зберегти температуру домашньої страви.

Параметри
- Місткість: 4л
- Функція охолодження й нагрівання
- Система охолодження: елемент Пельтьє
- Холодопродуктивність: на 18-22 °C нижче за температуру довкілля
- Теплопродуктивність до: 18-22 °C вище температури довкілля
- Завдяки алюмінієвій порожнині в охолоджувальній камері, холод і тепло передаються ефективніше.
- Зручна ручка
- Полиця та мінікошик на дверцятах
- Для використання вдома та в автомобілі
- До комплекту входять кабелі живлення для під'єднання охолоджувача до розетки постійного струму 12 В і розетці змінного струму 220-240 В.
- Електроживлення: змінний струм 220-240 В ~ 50 Гц. Потужність: обігрівання 38 Вт, охолодження 42 Вт.
- Живлення: DC12V. Потужність: обігрів 32W, охолодження 36W.
- Довжина шнура живлення змінного струму: 1,8 м
- Довжина шнура живлення постійного струму: 2 м
- Зовнішні розміри: 18,3 см x 27 см x 24,1 см
- Внутрішні розміри: 14,0 x 14,2 x 20,6 см



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Мережа 12 В |
| Споживана потужність | 36 Вт |
| Тип автохолодильнику | термоелектричний |
| Загальний об`єм | 4 л |
| Охолодження нижче температури навколишнього середовища | 22 град. |
| Нагрівання вище температури навколишнього середовища | 22 град. |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Розмір пляшок для вертикального зберігання | 0.5 л |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 183 мм |
| Глибина | 241 мм |
| Вага | 1.6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 155 ₴










