
Тактичний рюкзак 38 л 29х37х50 см Тактичне спорядження Рюкзаки, Військові рюкзаки
2 122 ₴
1 095 ₴
- Готово до відправки
- Код: О-1737
Тактичний рюкзак 38 л 29х37х50 см Тактичне спорядження Рюкзаки, Військові рюкзаки
На зовнішній стороні рюкзака є відділення, що закривається на липучку, яке ідеально підходить для перенесення гідратаційної системи — питної води.
QUICK BACKPACK RELEASE SYSTEM — рюкзак має систему перенесення, яка складається з профільованих плечових лямок зі швидкознімними пряжками, що є практичним рішенням і дає змогу відразу зняти рюкзак.

Плавне регулювання профільованих плечових лямок, нагрудний і стегновий ремінь, який можна від'єднати, забезпечують стабільне носіння — ремінь дає змогу розвантажити хребет і плечі під час носіння рюкзака — вся вага зосереджена на стегнах. На передній частині рюкзака та на плечових лямках використовуються стрічки PALS, що дають змогу кріпити спорядження в системі MOLLE — це дає змогу встановити додаткові кишені.
Повне регулювання — бічні стінки, дно рюкзака та його верхня частина мають регульовану лямку, яка застібається на пряжку — вона слугує для стиснення рюкзака. Скорочення лямок рюкзака дає змогу розпрасувати його, наприклад, коли основне відділення практично порожнече та заповнені тільки менші кишені. Регульовані ремені також можуть бути корисні для кріплення спорядження, наприклад, спальника, намети тощо.

Параметри
- матеріал: нейлон/поліестер 600D
- місткість: 38л
- розміри (довжина/ширина/висота): 29/37/50 см
- вага набору: 1 кг



| Основні | |
|---|---|
| Об`єм | 38 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Система підвіски Molle |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Нейлон |
| Вага | 1 кг |
| Візерунки і принти | Камуфляж |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 29 см |
| Ширина | 37 см |
| Висота | 50 см |
- Ціна: 1 095 ₴









