Електром'ясорубка для дому 1500 Вт Mesko Електром'ясорубка для дому електрична з насадками, Електричні м'ясорубки
Він обладнаний трьома змінними сітами: одне для фаршу, друге для маку, третє з комірками середнього розміру. До комплекту також входять штовхач і насадка для ковбаси.

Весь прилад виготовлений із міцних матеріалів, легко розбирається й чиститься. Крім режиму прямого ходу, він має функцію реверсу. Номінальна потужність приладу становить 350 Вт, а максимальна — 1500 Вт.

Параметри
- Потужність 350
- Максимальна потужність 1500 Вт
- 2 передачі:
- вперед
- реверс
- Вміст містить:
- Сито з розміром комірок 3 мм — дрібне для подрібнення до досить щільної однорідної консистенції. Ідеально підходить для фарширування та паштетів.
- Сито 5 мм — середня комірка для подрібнення м'яса для котлет, бургерів, фрикаделок і начинки для пельменів, млинців і ліплень. Також за допомогою цього сита можна подрібнити овочі, твердий сир і навіть горіхи.
- Сітчастий фільтр з комірками 7 мм — товста сітка для подрібнення м'яса з чіткою структурою. Призначений для виробництва ковбас і потрохів.
- плунжер
- наповнювач для ковбаси
- Розміри пристрою: 29,5 x 15,2 x 30,3 см
- Матеріал корпусу: Пластик
- Колір корпусу: Білий
- Колір шнура живлення: Білий
- Довжина шнура живлення: 105 см.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mesko |
| Номінальна потужність | 350 Вт |
| Потужність при заблокованому двигуні | 1500 Вт |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Кількість решіток | 3 |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Штовхач | Так |
| Матеріал лотка | пластик |
| Довжина мережевого шнура | 1.05 м |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 195 ₴







