Духовка електрична піч 48 л 1800 Вт 57,1 x 43,0 x 36,9 см Духовки електричні електродуховки
Завдяки місткому об'єму 48 літрів і передовим функціям ця духова шафа ідеально підходить для випікання, гриля та запікання, що робить її незамінним доповненням до вашої кухні.

П'ять режимів приготування:
- Верхній і нижній нагрівальні елементи з конвекцією
- Верхній нагрівальний елемент із конвекцією
- Верхній і нижній нагрівальні елементи
- Верхній нагрівальний елемент із рожном
- Верхній і нижній нагрівальні елементи з конвекцією та рожном

Параметри
- Електрична духовка
- Місткість 48 л
- Функція конвекції
- Функція рожна
- Регулювання температури: 90 - 230°C
- Таймер: 0-60 хвилин
- Звук закінчення роботи таймера
- Нагрівальні елементи з неіржавкої сталі
- 5 режимів випікання:
- - Верхній і нижній нагрівач із функцією конвекції
- - Верхній нагрівач із функцією конвекції
- - Верхній і нижній нагрівач
- - Верхній нагрівач із рожном
- - Верхній і нижній нагрівач із функцією конвекції та рожном
- Внутрішня лампа
- Комплект містить:
- - решітка для випічки
- - деко
- - ручка для таці
- - рожен для таці
- - вертел
- Колір корпусу: білий
- Двошарові скляні двері з дзеркальним ефектом
- Загартоване дверне скло
- Зовнішні розміри: 57,1 x 43,0 x 36,9 см
- Внутрішні розміри: 42,5 х 36,0 х 30,5 см
- Довжина шнура живлення: 92 см
- Колір шнура живлення: чорний
- Тип вилки: E/F
- Номінальна потужність 1800 Вт
- Електроживлення: 220-240 В ~50/60 Гц



Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Об`єм | 48 л |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна потужність печі | 1800 Вт |
| Кількість режимів приготування | 5 |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Максимальний час установки таймера | 60 хв |
| Терморегулятор | Так |
| Максимальна температура нагріву | 230 град. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 571 мм |
| Вага | 11.83 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 395 ₴










