-38%

Фен із дифузором для кучерявого волосся 2400 Вт Фен для укладання волосся з насадкою-концентратором
1 595 ₴
995 ₴
- Готово до відправки
- Код: О-0254
+380 (98) 611-59-18
МенеджерФен із дифузором для кучерявого волосся 2400 Вт Фен для укладання волосся з насадкою-концентратором
Фен ADLER — елегантний і професійний, який допоможе вам укласти коротке, середнє або довге волосся. Ефективний і довговічний, завдяки високоякісним матеріалам, він слугуватиме довгі роки.

До того ж сучасні рішення допоможуть подбати про здоров'я вашого волосся! Вам більше не доведеться турбуватися про щоденне сушіння феном! Крім того, сучасний дизайн робить його ідеальним подарунком!

Параметри
- Потужність: 1800-2200 Вт
- Максимальна потужність: 2400 Вт
- Функція ION з перемикачем і контрольною лампою
- 2 режими швидкості
- 3 температурні режими
- Функція крутого знімання
- Концентратор
- Дифузор
- Сучасний дизайн
- Петля для підвішування
- Шнур живлення 1,8м
- Тип вилки: C
- Розмір виробу: 22,3 см x 9,5 см x 27 см



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Фен |
| Потужність фена | 2400 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Функція іонізації | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Концентратор | Так |
| Дифузор | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Петелька для підвішування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Вага | 0.66 кг |
| Довжина | 225 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 995 ₴









