-34%

Фен для укладання волосся з насадкою-концентратором 2000 Вт Фен з дифузором для кучерявого волосся
1 955 ₴
1 295 ₴
- Готово до відправки
- Код: О-0248
+380 (98) 611-59-18
МенеджерФен для укладання волосся з насадкою-концентратором 2000 Вт Фен з дифузором для кучерявого волосся
Фен зі шнуром, що втягується: практичний механізм шнура, що втягується, полегшує зберігання й дає змогу підтримувати лад.
2 рівні повітряного потоку: два рівні повітряного потоку дають змогу регулювати потужність сушіння відповідно до потреб вашого волосся.

3 температурні режими: три температурні режими забезпечують точний контроль над процесом сушіння.
Функція холодного повітря: режим холодного повітря допомагає завершити та зафіксувати зачіску.
Втягувальний шнур: шнур завдовжки 150 см із функцією втягування для додаткової зручності.

Параметри
- Фен зі шнуром живлення, що втягується
- 2 режими швидкості повітря
- 3 режими температури - Функція холодного пострілу
- Втягувальний шнур живлення
- Концентратор
- Дифузор
- Знімний повітряний фільтр для кращого очищення
- Підвісна петля
- Захист від перегрівання
- Довжина шнура живлення: 150 см
- Колір шнура живлення: чорний
- Розміри виробу: 23 см (висота) x 9 см (глибина) x 22,5 см (ширина)
- Номінальна потужність: 2000 Вт
- Максимальна потужність: 2400 Вт
- Електроживлення: 220-240 В ~50/60 Гц
- Колір: темно-фіолетовий



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Фен |
| Потужність фена | 2000 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Холодний обдув | Так |
| Колір корпусу | Синій |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Петелька для підвішування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.66 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 295 ₴









