Фен для волосся з насадками універсальний від мережі 1600 Вт ІОН Фени для сушіння волосся
Вдосконалений безщітковий двигун : завдяки потужності 110 000 обертів на хвилину фен забезпечує неперевершену ефективність, даючи змогу швидко сушити волосся, не пошкоджуючи його структуру.
Універсальне керування : завдяки 3 рівням сили потоку повітря й 3 налаштуванням температури, а також додатковому настроюванню холодного повітря, дає змогу точно налаштуватися на будь-який тип волосся.

Режим змінної температури : інноваційний режим змінної температури «холодний/теплий» дає змогу динамічно змінювати потік повітря, що вкрай важливо для захисту волосся від перегрівання.
Функція іонізації : Завдяки вбудованому перемикачу функція іонізації знижує статичну електрику, забезпечуючи гладкість і блиск волосся, а також мінімізуючи пушіння.

Параметри
- Безщітковий двигун
- 110 000 обертів за хвилину
- 3 налаштування швидкості повітря
- 3 температурні режими
- Налаштування холодного повітря
- Змінний температурний режим
- Функція іонізації з перемикачем
- Кількість іонів на см3: 10 мільйонів іонів
- Повітряний потік: 20 м/с
- Швидке сушіння волосся
- Кольоровий світлодіодний дисплей
- Захист від перегрівання
- Тиха робота
- Магнітний концентратор повітря
- Магнітний дифузор
- Знімний повітряний фільтр із магнітною кришкою
- Довжина шнура живлення: 1,8 м
- Потужність: 1600 Вт
- Електроживлення: 220-240 В ~50/60 Гц
- Колір: темно-синій



| Основні | |
|---|---|
| Тип | Фен |
| Потужність фена | 1600 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Холодний обдув | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Колір корпусу | Синій |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Концентратор | Так |
| Дифузор | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.79 кг |
- Ціна: 2 995 ₴









