Ваги для дому чорного кольору до 180 кг 34x31см Електронні ваги для зважування підлогові
Завдяки платформі з міцного та удароміцного матеріалу, ваги не тільки безпечні у використанні, але й мають привабливий зовнішній вигляд. Висока точність (100 г) забезпечує дуже точні виміри.

Ваги оснащені функцією автоматичного обнулення та індикаторами низького заряду батареї та перевантаження. Автоматичне відключення дозволяє економити електроенергію та підвищує комфорт використання. Ще однією перевагою ваг є зручний дисплей, на якому легко зчитуються показання.

Параметри
- Вантажопідйомність: 180 кг
- Градуювання d=100 г
- Одиниці: кг, фунт, стоун
- Оснащений системою з 4 високоточних тензодатчиків
- Прозорий світлодіодний екран
- Автоматичний нуль
- Автоматичне увімкнення/вимкнення
- Індикація низького заряду батареї
- Індикатор навантаження
- Великий розмір поверхні, що зважує: 34x31см
- Живлення: 4 батареї типу ААА 1,5 В (у комплекті)

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип ваг | Електронні |
| Максимальна вага | 180 кг |
| Точність вимірювання | 100 г |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Одиниці виміру | Кілограми |
| Функція автовключення | Так |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Індикація перевантаження | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 340 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Вага | 1.58 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 995 ₴






