Тример для бороди з кількома насадками до 120 хв 1400 мА·год Акумуляторний тример для бороди
Тример обладнаний міцним керамічним лезом із сірим титановим покриттям, яке забезпечує точне стриження. До комплекту входять чотири насадки для тримера: 1,5 мм, 3 мм, 4,5 мм і 6 мм, які полегшать контроль довжини волосся, бороди та вусів. Завдяки їм можна стригти хитромудрі візерунки, підстригати тільки щетину або тільки вуса.

щіточка, що входять до комплекту, для очищення лез і флакончик оливи дають змогу мити, доглядати та підтримувати прилад у гарному стані, завдяки чому він слугуватиме довгі роки.
Максимальна потужність 100 Вт, форма та металеве оздоблення роблять бритву елегантною прикрасою будь-якої ванної кімнати. Кнопки на видному місці дають змогу легко вмикати та вимикати бритву, а індикатор інформує про заряджання акумулятора. Захисний ковпачок захищає леза від пошкоджень і потрапляння в них бруду, наприклад, пилу та піску.

Параметри
- Призначено для стриження скронь і бороди
- Керамічне рухоме лезо
- Одне налаштування швидкості: 6400 об/хв
- Лезо не рве й не стягує волосся
- Регулювання довжини стриження за допомогою 4 гребенів довжини
- У комплекті 4 гребені довжини: 1,5, 3,0, 4,5, 6,0 мм
- Діапазон довжини стриження волосся: 0,8-6 мм
- Можна використовувати під час заряджання
- Повне заряджання займає 120 хвилин
- Максимальний час роботи: 120 хвилин
- Літій-іонний акумулятор ємністю 1400 мА·год
- Світлодіодний індикатор заряджання
- Світлодіодний індикатор розряду акумулятора
- Заряджається пристрій за допомогою кабелю USB Type-C завдовжки 200 м см
- Нековзний корпус пристрою забезпечує надійне захоплення
- Пристрій можна очищати щіточкою, що додається
- Вимикач
- Номінальна потужність: 5 Вт
- Максимальна потужність: 100 Вт
- Напруга пристрою: 5 В постійного струму 1 А
У комплектіщіточка для очищення, олія для лез, інструкція з експлуатації, 4 подовжувальні насадки



| Основні | |
|---|---|
| Тип приладу | Тример |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 4 |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Мінімальна довжина стрижки | 1.5 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час роботи від акумулятора | 120 хв |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Вага | 0.25 кг |
- Ціна: 1 395 ₴










