
Машинка для стрижки з додатковими насадками до 180 хв 2000 мА·год Професійна машинка для стрижки волосся на акумуляторі
3 655 ₴
- Немає в наявності
- Код: О-0197
+380 (98) 611-59-18
МенеджерМашинка для стрижки з додатковими насадками до 180 хв 2000 мА·год Професійна машинка для стрижки волосся на акумуляторі
Потужний акумулятор дає змогу використовувати бритву до декількох годин. Бритва обладнана 8 різними насадками: 1,5, 3, 4,5, 6, 9, 12, 15, 18 мм.

РК-дисплей показує відсоток заряду акумулятора та швидкість обертання, яку можна регулювати в діапазоні від 6000 до 7000 об/хв. До комплекту входить кабель USB-C завдовжки 2 м.

Параметри
- РК-дисплей
- Тривалість спектаклаю до 180 хв.
- 2 швидкості 6000 об/хв і 7000 об/хв
- Керамічне лезо із сірим титановим покриттям
- Регульована довжина різання 0,8-2,0 мм
- Літієва батарея: 2000 мА·год
- Час швидкого заряджання 2,5 години
- Тривалість спектаклаю до 3 годин
- 8 знімних насадок: 1,5, 3, 4,5, 6, 9, 12, 15, 18 мм
- 2-метровий USB-кабель типу C
- Щіточка для чищення та пляшка олії
- Максимальна потужність: 100 Вт
- Номінальна потужність: 5 Вт
- Розміри: 11,6x22,6x7,4 см
- Вага: 400 грамів
- Тип штекера: USB



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 8 |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Кількість установок довжини | 8 |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 18 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час роботи від акумулятора | 180 хв |
| Час заряду акумулятора | 2.5 годин |
| Вага | 0.41 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 655 ₴









