-44%

Електрична плита на дві конфорки 2000 Вт 46x26,5x7 см Електричні плити настільні двокомфоркові
Може виявитися корисною в найрізноманітніших ситуаціях: у разі вимкнення газу або якщо немає доступу до нього. Її також можна використовувати, наприклад, під час ремонту кухні, коли неможливо використовувати стандартну плиту.

Електроплиту можна використовувати на дачі або під час відпустки, коли немає доступу до газової плити. Це безпечніша альтернатива туристичним плиткам, що вимагають під'єднання до газового балона.

Параметри
- Плита з двома конфорками
- Сталевий корпус
- Діаметр нагрівальних пластин: 185 мм, 155 мм
- Протиковзні гумові ніжки
- Контрольна лампа
- Плавне 5-рівневе регулювання температури
- Колір: чорний
- Довжина шнура живлення: 90 см
- Колір шнура живлення: чорний
- Розміри виробу: 46,0 x 26,5 x 7,0 см.
- Вилка: Тип E/F
- Потужність: 2000 Вт
- Електроживлення: 220-240 В ~ 50/60 Гц



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид плити | Настільна |
| Варильна поверхня | електрична |
| Покриття варильної поверхні | антипригарне |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Зона нагріву | Електричні (чавунні бліни) |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Глибина | 265 мм |
| Вага | 2.42 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 255 ₴









