-32%

Індукційна плита на 2 конфорки 3500 Вт 60,5x37x4,5 см Плита професійна індукційна на 2конфорки
Плита може використовуватися як аварійний варіант, коли основна плита недоступна, так і стати постійним елементом у заміському будинку або на кухні.

Плита дає змогу регулювати потужність нагрівання двома способами: встановлюючи бажану температуру або потужність. Вона також має функції підігрівання і швидкого приготування. Плита обладнана двома конфорками діаметром 220 мм і 10 рівнями нагрівання. Плита обладнана захистом від дітей.

Параметри
- Подвійна індукційна плита
- РК-дисплей
- Тример: 180 хвилин
- Два типи керування: потужність або температура
- Дві зони нагрівання діаметром 220 мм
- 10 рівнів нагрівання
- Регулювання температури 60 °C — 240 °C
- Скляна поверхня
- Колір: чорний
- Блокування від дітей
- Автоматичне виявлення горщика
- Довжина шнура живлення: 115 см
- Розміри: 60,5 x 37,0 x 4,5 см
- Напруга живлення: 220-240 ~ 50/60 Гц
- Потужність: 3500 Вт



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид плити | Настільна |
| Варильна поверхня | Індукційна |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Зона нагріву | Індукційні |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Кількість індукційних конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 3500 Вт |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Дисплей | Так |
| Кількість режимів роботи | 10 |
| Довжина кабелю | 115 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 мм |
| Ширина | 605 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Вага | 4.84 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 395 ₴









