Кухонні електронні ваги для кухні до 5 кг Домашні кухонні ваги для продуктів і їжі
Завдяки елегантному мідному корпусу та платформі з неіржавкої сталі ці ваги прекрасно доповнять інтер'єр будь-якої кухні.

З Adler приготування їжі стає простішим і точнішим. Це не тільки функціональний інструмент, але й стильне доповнення до вашої кухні.

Параметри
- Кухонні ваги
- Місткість: 5 кг
- Градуювання: 1 г
- Одиниці виміру: кг, фунт, г, унція
- РК-дисплей
- Дисплей із підсвіткою
- Поверхня зважування: 220 мм x 163 мм
- Платформа з неіржавкої сталі
- Функція тари
- Індикатор низького заряду батареї та перевантаження
- Автоматичне та ручне вимкнення
- Нековзні ніжки
- Живлення: батарейки 2x CR2032 у комплекті



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид кухонних ваг | електронні |
| Максимальна вага | 5 кг |
| Знімна тара | Ні |
| Точність вимірювання | 1 г |
| Компенсація тари | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Adler |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Одиниці виміру | Кілограми, Фунти, Унції, Грам |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 163 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Вага | 0.37 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴










