
Обігрівач електричний побутовий підлоговий 2500 Вт 48х24х59,5 см Camry Масляні обігрівачі радіатори батареї
3 879 ₴
- Немає в наявності
- Код: О-025
Обігрівач електричний побутовий підлоговий 2500 Вт 48х24х59,5 см Camry Масляні обігрівачі радіатори батареї
Потужний оливний радіатор із дистанційним керуванням і яскравим світлодіодним дисплеєм. Дає змогу обігріти приміщення, де радіатори відсутні або працюють недостатньо ефективно. Незамінний у разі відмови системи опалення.

Радіатор дає змогу регулювати температуру в діапазоні від 15 °C до 35 °C, працює на 3 рівнях потужності. Нагрівач автоматично регулює споживану потужність відповідно до заданої температури нагрівання.
Для безпеки використання прилад обладнаний захистом від перегрівання. Радіатор виготовлений в елегантному стилі, тому його можна розмістити в місці приймання гостей вдома або клієнтів в офісі. Прилад має дистанційне керування.

Параметри
- Світлодіодний оливний радіатор із дистанційним керуванням
- Великий і розбірливий світлодіодний дисплей
- 3 рівні потужності нагрівання: 1000 Вт/1500 Вт/2500 Вт
- Регулювання температури 15 °C — 35 °C
- Автоматичний підбір споживаної потужності залежно від заданої температури нагрівання
- 12-годинний таймер
- Пульт дистанційного керування (2xAAA до комплекту не входять)
- 11 ребер 120x550 мм
- Звуковий сигнал у разі зміни режиму пристрою
- Міцний корпус
- Колеса захищають підлогу від подряпин під час переміщення.
- Зберігання кабелю
- Довжина шнура живлення: 1,48 м
- Колір корпусу: чорний
- Матеріал корпусу: залізо 0,5 мм
- Захист від перегрівання
- Запобіжний вимикач на бічній стороні пристрою
- Електроживлення: 220-240 В ~50/60 Гц
- Потужність: 2500 Вт
- Габарити виробу зі складеними колесами: 48*24*59,5см



| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Потужність обігріву | 2500 Вт |
| Кількість секцій | 11 шт. |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Тип управління | Електронне |
| Стан | Новий |
| Виробник | Camry |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Таймер | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Захист від перегріву | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.48 м |
| Відсік для шнура | Так |
| Коліщата | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.82 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
- Ціна: 3 879 ₴







