
Електроконвектор 2000 Вт 53,5x20x38,5 см Mesko Електричні конвектори для дому та офісу, Конвекторний нагрівач
2 131 ₴
- Немає в наявності
- Код: О-043
+380 (98) 611-59-18
МенеджерЕлектроконвектор 2000 Вт 53,5x20x38,5 см Mesko Електричні конвектори для дому та офісу, Конвекторний нагрівач
Тепле повітря ефективно підвищує температуру навколишнього повітря, що корисно в різних ситуаціях:
- коли в приміщенні немає іншого джерела тепла,
- коли джерел тепла недостатньо для перебування в ньому людини.
- Естетично виготовлений конвектор добре працюватиме як у квартирі, так і в офісі.

Потіште себе ефективним конвектором Mesko, який забезпечить необмежену кількість тепла. Завдяки потужності 2000 Вт і регульованому термостату, ви завжди можете нагріти так, як вам потрібно. Крім того, ви можете вибрати одну з трьох швидкостей нагрівання.

Параметри
- Функція TURBO-вентилятора для швидкого розподілу повітря
- 24-годинний таймер
- Регулювання температури термостата
- 3 рівні потужності: 750 Вт, 1250 Вт, 2000 Вт
- Захист від перегрівання
- Ручки для зручності переміщення
- Стійкі ноги
- Рівень шуму <45 дБ
- Довжина шнура живлення: 150 см
- Колір корпусу: чорний
- Матеріал корпусу: метал і пластик
- Потужність: 1800-2000 Вт
- Макс. потужність: 2000 Вт
- Напруга: 220-240 В ~50 Гц
- Розміри виробу: 53,5 x 20,0 x 38,5 см



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Коліщата | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Ручка для перенесення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 385 мм |
| Ширина | 535 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Вага | 2.25 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коліщатка | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 131 ₴









