Нагрівач електричний побутовий підлоговий 2200 Вт 26x26x75 см Adler Напальні тепловентилятори побутові
Шанувальникам багатофункціональних рішень варто звернути увагу на вертикальний нагрівач зі зволожувачем повітря ADLER. Це сучасний пристрій, що поєднує в собі нагрівач, зволожувач і вентилятор в одному елегантному та тонкому корпусі.

Він матиме прекрасний вигляд як у спальні, так і у вітальні, підвищуючи комфорт перебування в кожній із цих кімнат. Економія простору — лише одна з його численних переваг.
Нагрівач — ідеальне рішення для місць, де нас дратує низька температура, де традиційних радіаторів недостатньо або їх встановлення неможливе. Ефективний керамічний нагрівач швидко нагріває приміщення площею до 25 м2.
РК-дисплей дає змогу контролювати температуру в приміщенні, відбиваючи діапазон від 10 до 35 °C. Автоматичне вимкнення дисплея через 10 хвилин і безшумна робота нагрівача не потривожать нічний сон.
Крім того, нагрівач обладнаний термостатом, який контролює температуру в приміщенні та вмикає нагрівач, коли вона стає занадто низькою. Сам нагрівач також можна запрограмувати на роботу від 1 до 12 годин.

Параметри
- Нагрівач вежового типу з РК-дисплеєм і зволожувачем повітря 75 см/29 дюймів
- Висота вежі 75 см/29 дюймів
- РК-дисплей
- Автоматичне вимкнення дисплея через 10 хвилин
- Два рівні нагрівання: 1400 Вт, 2200 Вт
- Функція вентилятора
- Функція зволожувача (навіть коли він не нагрівається/охолоджується)
- Продуктивність зволожувача 130 мл/год
- Місткість резервуара для води 0,94 літра
- Автоматичне підтримання заданої температури в приміщенні
- Пульт дистанційного керування (1 x CR2025)
- Звуковий сигнал кнопки
- Таймер 1-12 годин
- Регулювання температури 10-35 °C
- Горизонтальне коливання 80°
- Керамічний нагрівач
- Захист від перегрівання
- Автоматичне вимкнення в разі перекидання
- Ручка для перенесення
- Функція охолодження нагрівального елемента впродовж 30 секунд
- Ємність для води об'ємом 1 літр
- Обертова насадка зволожувача на 360°
- Площа обігрівання до 25 м2
- Електроживлення: 220-240 В ~50 Гц
- Потужність: 2200 Вт
- Рівень шуму — 50 дБ
- Розміри виробу: 26x26x75см



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Потужність обігріву | 2200 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Виробник | Adler |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Функція зволоження | Так |
| Таймер | Так |
| Вентиляція без нагріву | Так |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 750 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Вага | 3.28 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
- Ціна: 6 574 ₴










