
Постільна білизна з підігрівом електричні ковдри 120 Вт 160х180 см Електричні простирадла та ковдри Ковдра з обігрівом
3 749 ₴
- Немає в наявності
- Код: O-017
Постільна білизна з підігрівом електричні ковдри 120 Вт 160х180 см Електричні простирадла та ковдри Ковдра з обігрівом
Для шанувальників тепла та затишних вечорів за чашкою кави або чаю, а також для тих, хто постійно мерзне, ми рекомендуємо електроковдра-ковдра з підігрівом і таймером CAMRY. Це ідеальне рішення для всіх, хто шукає додаткове джерело тепла восени та взимку або прохолодними весняними вечорами. І для тих, хто шукає простий спосіб подбати про своє здоров'я!

Наша ковдра забезпечить комфорт і тепло під час відпочинку. Він особливо підійде для нічного перегляду фільмів або вечірнього читання книги. Розмір 160x180 см підходить для однієї людини, щоб щільно обернути все тіло.
Ковдра призначена для використання як ковдра, що покриває тіло користувача зверху, тому його не треба підкладати під людину або під простирадло. Воно виготовлене з дуже приємного на дотик двостороннього коралового флісу, який підсилює відчуття тепла. Тепло використовується під час боротьби з недугами, як-от ригідність м'язів, невралгія, ревматичні захворювання, а також сприяє поліпшенню кровообігу.
Це ідеальне рішення, якщо ви хочете насолоджуватися теплом, сидячи в кріслі! Ковдра можна прати, вимкнувши шнур живлення й регулятор температури. Його легко зберігати: просто почекайте, поки він охолоне, згорніть і покладіть у шафу або сумку.

Параметри
- Суперм'яка зігрівальна ковдра
- Знімний шнур живлення з РК-контролером
- Можна прати в пральній машині за температури 30 °C.
- Розмір, що підходить для однієї людини, щоб обернути тіло ковдрою 160х180 см.
- Легко контролювати
- Таймер: 1-9 годин
- 7 рівнів нагрівання, а також режими HIGH і LOW
- Тканина: суперм'який двосторонній фліс коралового кольору
- Таймер автоматично перемикається з режиму ВИСОКОЇ в режим НИЗКОЇ температури через 1 годину.
- Захист від перегрівання
- Захист від надструмів
- Потужність: 110-120 Вт
- Електроживлення: 220-240 В ~50 Гц
- Довжина шнура живлення: 210 см
- Колір шнура живлення: білий



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість температурних режимів | 7 |
| Розмір | Двоспальний |
| Довжина | 160 см |
| Ширина | 180 см |
| Машинне прання | Так |
| Таймер | Так |
| Максимальний час установки таймера | 540 хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Колір | Сірий |
| Вага | 1700 г |
| Тип | Електричні простирадла |
- Ціна: 3 749 ₴









